Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
25 квітня 2019 року колегія суддів 5ААС розглянула апеляційну скаргу Лощинівського сільського голови Ізмаїльського району та декількох громадян на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 09 серпня 2018 року по справі за адміністративним позовом до Головного управління Національної поліції в Одеській області (ГУ НП в Одеській області), Лощинівського сільського голови Ізмаїльського району, Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області про визнання протиправними дій та бездіяльності, стягнення моральної шкоди.
Позовні вимоги стосувалися визнання протиправною бездіяльності ГУ НП в Одеській області, що виразилася в незабезпеченні публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини в ніч з 27 на 28 серпня 2016 року у с. Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області, визнання протиправними дій Лощинівського сільського голови Ізмаїльського району, що виразилися в публічному оголошенні на зборах мешканців с. Лощинівка про те, що представники ромської національності вчиняють злочини у селі, що їх необхідно виселити, а також у оформленні та оголошені рішення № 1 сходу громадян мешканців села Лощинівка «Про вимогу мешканців села Лощинівка про подальше не проживання представників ромської національності на території с. Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області», а також стягнення з Головного управління Національної поліції в Одеській області та Лощинівського сільського голови Ізмаїльського району солідарно на відшкодування завданої моральної шкоди по 100 тисяч гривень на користь кожного позивача, загальна сума моральної шкоди становить 700000 гривень.
Нагадуємо, 09 серпня 2018 року судом І-ої інстанції позов до ГУ НП в Одеській області, Лощинівського сільського голови Ізмаїльського району задоволено частково.
Текст рішення суду І-ї інстанції → http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/75799213
За результатами розгляду, колегія суддів П’ятого апеляційного адміністративного суду постановила:
Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дати її прийняття та може бути оскаржена безпосередньо до Верховного Суду протягом тридцяти днів з дня складання повного тексту судового рішення.
З судовим рішенням у справі №815/94/17 можна буде ознайомитись на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.